(Εξ? αποστάσεως εκπαίδευση Webex)

Webex

• Σε οποιονδήποτε browser (chrome, mozila, Edge) ενός desktop, laptop, tablet, κινητού, αντιγράφετε το webex-link του καθηγητή και εισέρχεστε  στην αντίστοιχη ηλεκτρονική αίθουσα.
  • Τα webex-links έχουν σταλεί επικαιροποιημένα στα e-mail των κηδεμόνων που έχουν δηλωθεί στο σχολείο.
  • Για την είσοδο στις αντίστοιχες υπηρεσίες δεν υπάρχει χρέωση δεδομένων.
  • Καλό είναι οι μαθητές να έχουν επικοινωνία ως τμήμα μεσω viber-messenger κλπ για να επιλύονται άμεσα πιθανά προβλήματα.
  • Υπενθυμίζουμε ότι απαγορεύεται η βιντεοσκόπηση, ηχογράφηση, λήψη φωτογραφιών από τα μαθήματα.
  • Η χρήση της πλατφόρμας πλατφόρμας e-class γίνεται σε συνεννόηση με τον καθηγητή.

Ωρολόγιο πρόγραμμα

• Το πρόγραμμα των μαθημάτων είναι αυτό που ήδη έχει ανακοινωθεί.
  • Αν υπάρξουν αλλαγές θα ενημερώνονται οι μαθητές μέσα από τις ηλεκτρονικές τάξεις.
  • Το πρόγραμμα θα αναρτάται και στο site σχολείου.
  • Πληροφορική ? Τεχνολογία ? Οικιακή Οικονομία (Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ): 1η μέρα της εβδομάδας Α ομάδα τεχνολογία-οικιακή οικονομία, Β ομάδα πληροφορική
  • Πληροφορική ? Τεχνολογία (Β-Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ): 1η μέρα της εβδομάδας Α ομάδα τεχνολογία, Β ομάδα πληροφορική

Ωράριο Μαθημάτων εξ? αποστάσεως εκπαίδευσης

(LOCKDOWN)